O firmie

Od ponad 35 lat produkujemy oraz dostarczamy meble szkolne i przedszkolne do placówek oświatowych na terenie całej Polski.

Nasze meble są solidne, stabilne i wygodne, a przede wszystkim wyprodukowane w Polsce.
Posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

Łącząc nasze długoletnie doświadczenie, rzetelność i Państwa sugestie, proponujemy ciekawe i bezpieczne rozwiązania w naszej ofercie mebli.
Mamy nadzieję, że marka KALL MEBLE spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy.

Ponad

35 lat

doświadczenia

Produkt
w 100% Polski

Nasza rodzinna firma produkcyjna mieści się w Polsce. Naszą produkcję opieramy w największym możliwie stopniu o surowce pochodzące z naszego rynku. Tradycje meblarskie mamy we krwi, już drugim pokoleniem produkując meble dla szkół i przedszkoli.
Zaufaj naszemu doświadczeniu i zadbaj o komfort Twoich uczniów!

Szybki
własny transport

Wszystkie zamówienia dostarczamy własnym transportem. Dzięki naszej, sprawnie zorganizowanej dostawie macie jedną sprawę z głowy mniej!

Bez konieczności
skręcania mebli

Prawidłowy montaż mebli szkolnych to istotny kwestia dla ich trwałości – dlatego zajmujemy się tym my. Meble dla Twojej placówki dostarczymy w pełni skręcone a jeśli wybrane elementy będą wymagały montażu – zajmie się tym nasza doświadczona załoga. Dzięki temu zyskacie pewność, że meble zmontowane zostaną sprawnie i dobrze.

2-letnia
gwarancja

Towary sprzedawane przez naszą firmę są fabrycznie nowe i najwyższej jakości. Mamy pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji, dzięki czemu możemy być pewni ich dobrego wykonania.

Na wszystkie meble szkolne i przedszkolne udzielamy 2-letniej gwarancji od daty sprzedaży.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowych produktach dla Twojej szkoły oraz o wyprzedażach
Zgoda *

Zobacz meble Kall