Kontakt

KALL-CARRION TRADING

Siedziba
al. Solidarności 75/26
00-090 Warszawa

Zakład produkcyjny
Czarna Wieś
ul. Słoneczna 79
42-133 Węglowice
Polska

Skontaktuj się z nami

  FAQ

  Jaki jest czas dostawy zamówienia

  Dostawy realizujemy własnym transportem w terminie od 1 do 3 tygodni od złożenia i opłacenia zamówienia.

  Jaki jest koszt i warunki dostawy?

  Koszty transportu są ustalane indywidualnie do złożonych zamówień.

  W chwili otrzymania towaru, prosimy o dokładne sprawdzenie ilości dostarczanego towaru (weryfikacji dostarczonych ilości możemy dokonać porównując z załączoną fakturą i dokumentem WZ). W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności, braków lub uszkodzeń, prosimy o wpisanie odpowiednich uwag w dokumencie WZ, w obecności dostawcy; adnotacje te są niezbędne do wszczęcia procedury reklamacyjnej.

  Jak można zgłosić reklamację?

  W przypadku reklamacji ilościowych lub jakościowych, prosimy o przekazanie ich w formie pisemnej (faxem, mailem lub pocztą), w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty otrzymania przesyłki lub stwierdzenia wady użytkowanego produktu.

  Czy i jak można dokonać zwrotu?

  Każdy Klient ma prawo odstąpić od zamówienia bez podania przyczyny w terminie nie późniejszym niż 7 dni od dnia odebrania towaru. Klient zwracając towar powinien zapakować go w odpowiedni sposób, który zapewni brak uszkodzeń w trakcie transportu. Towar musi być w pełni kompletny, nie może nosić śladów montażu lub używania świadczących o innym wykorzystaniu, niż tylko do celów sprawdzenia. Klient pokrywa koszty związane z prawidłowym zabezpieczeniem i odesłaniem towaru.

  Newsletter

  Otrzymuj informację o nowych produktach dla Twojej szkoły oraz o wyprzedażach
  Zgoda *